مرسدس-مایباخ S کلاس با تیونینگ منصوری


منصوری چند هفته پیش از کیت ارتقایی خود برای مرسدس-مایباخ GLS رونمایی کرد. شاسی‌بلند لوکس ژرمن‌ها قدرت بیشتر و ظاهری بهتر پیدا کرده بود و حالا این جادو روی سدان فوق لوکس مرسدس-مایباخ S کلاس نیز اثر کرده است. خودروی موردبحث از پکیج تیونینگ کامل منصوری شامل افزایش قدرت در مدل‌های S580 و S680 سود می‌برد.

                                 

مایباخ S کلاس چندین قطعه فیبر کربنی را برای بهبود ظاهری خود پذیرا شده است. این ماده سبک‌وزن در لبه جلویی سپر، ورودی‌های هوا، سقف و اسپویلر روی سقف و صندوق و نهایتاً رکاب‌های جانبی بکار می‌رود. منصوری همچنین از فیبر کربن برای دیفیوزر استفاده می‌کند که با چراغ‌ترمز مرکزی و یا بدون آن در دسترس خواهد بود. خود منصوری می‌گوید این تغییرات محتاطانه به‌صورت عمدی در نظر گرفته شده‌اند. تیونر موردبحث مرسدس-مایباخ S کلاس خود را با رینگ‌های براق V.6 یا FS.23 عرضه می‌کند که ابعاد ۲۲ اینچی دارند و با لاستیک‌های ۲۶۵/۳۰ R22 در جلو و ۳۰۵/۲۵ R22 در عقب همراه می‌شوند.

ارتباط با ما

شعبه ۱ : تهران ، آجودانیه ، بلوار محمدی ،خ البرز ، کارواش البرز

شعبه ۲ : تهران ، مرزداران ، خ ناهید ، بعد از کارواش کاسپین ،؛تعمیرگاه رالی ۱۱۰

+989122341880

عنوان این بخش

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی

عنوان این بخش

جای نماد، عکس یا متن

© تمام حقوق محفوظ است.