خدمات تیونینگ


اگر بخواهیم فرایند ارتقا یافتن ویژگیهای یک خودرو را به لحاظ مشخصات ظاهری آن مورد بررسی قراردهیم، باید گفت که تیونینگ خودرو به طور معمول بر مشخصاتی نظیر ویژگیهای آیرودینامیک ونوع طراحی رکابها، سپرهای جلووعقب، اسپویلرها، دریچههای هوا و رینگهای خودرو تاثیرگذاراست و بطور عمده تغییرات مختلفی را روی آنها انجام میدهد.

 

لیست خدمات تیونینگ:
کاورهای محافظتی
کاور بدنه خوردو، مطرحترین موضوع در حوزه تیونینگ اتومبیلها است که مرکز خدمات مرسدس بنز اسکندریان اقـدام به ارائه سرویسهای منحصر به فـرد در این حوزه کرده است. کاور بدنه خودروها این امکان را فراهم میسازد که بدون استفاده ازهرگونه رنگ یا مواد شیمیایی دیگر، رنگ و ترمیم بدنه اتـومبیلتان را تغییردهید. درسالهای اخیر کاربرد کاورهای پالستیکی، برای تغییر فوری رنگ فابریک خودرو متداول شده است. با کشیدن یک روکش از خراشهای ریز و درشت روی بدنه رها خواهید شد و محافظ خوبی برای رنگ خودروی شما میباشد. مقایسه قیمت کاورهای خودروهای گرانقیمت بسیار به صرفهتر از رنگ و یا ترمیم رنگ خودرو در اثر خراشها و یا صدمات بدنه میباشد.
سرامیک بدنه
پوشش سرامیک بدنه، پوششی مستحکم به مانند شیشه ولی انعطاف پذیر با ماندگاری طولانی مدت و مقاومت فوق العاده در برابر نور فرابنفش UV و مواد شیمیایی همچنین عوامل مخرب محیطی مانند خاک، قیر، نمک ، آلودگی صنعتی و دوده میباشد. در ضمن باعث ایجاد خاصیت شستشوی راحت و سریع بدنه ماشین بدلیل آبگریز بودن سطح میگردد. عالوه بر اجرای سرامیک بدنه خارجی و شیشه و رینگ، این مجموعه سرامیک بخشهای داخلی خودرو مانند فریم داخلی، صندلیها، سقف و ستونها را نیز انجام میدهد. با استفاده از پوشش سرامیک بدنه عمر رنگ بدنه ماشین خود را چند برابر کرده به اصطالح رنگ بدنه خود را زنده کنید. ماندگاری این پوشش سرامیکی بر روی بدنه ماشین به مدت 36 ماه میباشد. )البته هر 6 ماه نیاز به ریکاوری دارد( الزم به ذکر است که کلیه خودروهایی که در بنز اسکندری اقدام به سرامیک بدنه مینمایند میتوانند از گارانتی 3 ساله بهرهمند شوند.
فیس لیفت
تریم داخلی و خدمات چرم
یکی از مهمترین مواردی که به عنوان نخستین گزینه به ذهن صاحبان خودرو، خطور میکند، تعویض روکش صندلیها است. چراکه این کار فواید مختلفی دارد. فارغ از این که روکش صندلی چرمی یا پارچهای حتی جیر باشد، تعویض روکش صندلی باعث جلوگیری از خراب شدن روکش اصلی خودرو میشود ضمن این که با انتخاب یک روکش زیبا میتوان جذابیت خودرو را افزایش داد. تودوزی داخلی خودرو در مرکز خدمات مرسدس بنز اسکندریان جدا از روکش صندلی ها شامل سقف خود رو هم میباشد که شامل انواع مختلفی است برای نمونه میتوان سقف کهکشانی را نام برد که نمایی بسیار جذاب و دیدنی میباشد.
ارتباط با ما

شعبه ۱ : تهران ، آجودانیه ، بلوار محمدی ،خ البرز ، کارواش البرز

شعبه ۲ : تهران ، مرزداران ، خ ناهید ، بعد از کارواش کاسپین ،؛تعمیرگاه رالی ۱۱۰

+989122341880

عنوان این بخش

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی

عنوان این بخش

جای نماد، عکس یا متن

© تمام حقوق محفوظ است.